| VlaDava a întrebat:

Cat credeți ca costa un tatuaj de 15 cm?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de complexitate. Una e sa iti faci o linie de 15 cm si alta e cine stie ce model. Din cate stiu se ia la suprafata nu la lungime.

| Vehuiah07 a răspuns:

Prețul minim de execuție al unui tatuaj este de 200-300 Lei (prețul include: consumabilele și timpul de execuție).
Preturile tatuajelor variaza in functie de complexitatea modelului, marime, alb negru, color sau cover up.

| annoyingglitterposts a răspuns:

Depinde la cine il faci, cat de complex este, probabil conteaza si zona corpului unde este facut, nu am tatuaje, insa am auzit destul de multe preturi incepand de la 300 de lei.