| bibss a întrebat:

Cat de des va vopsiti parul?

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu una nu ma vopsesc pentru ca am decat 15 ani happyDeocamdata nu imi trebuie vopsea big grin

mlm
| mlm a răspuns:

Radacina o vopsesc de doua ori pe luna, imi creste parul foarte repede, de aceea sint nevoita sa ma vopsesc asa de des.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu ma vopsesc.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La aproximativ trei luni.

| cristina93 a răspuns:

Nu ma vopsesc, din moment ce nu am fire albe si nici nu vreau sa imi schimb culoarea de par(sunt multumita cu satenul meu) nu vad vreun motiv pentru care sa ma vopsesc. big grin

auran
| auran a răspuns:

La 1 luna si jumatate

| Silvia a răspuns:

In vacante happy

| JackieSue a răspuns:

La trei luni cam asa.hee hee

| inna a răspuns:

Nu ma vopsesc...am incercat o data suvite si mi-am zis ca nu-mi mai trebuie happy vopsea in par big grin

| Gabystelistu95 a răspuns:

Verisoara mea se vopseste la 4 luni

| viki a răspuns:

Eu sincer nu m-am vopsit niciodata, pentru ca am parul foarte uscat si dupa ce ca este uscat, am mai folosit si placa de par si acum e terminatbig grinbig grin
Deci nu vreau sa ma vopsesc.

| Crisu_8081 a răspuns:

1 data la 3 luni...

| verona333 a răspuns:

Eu, niciodata dar stiu ca 1 data la 2 luni

| Dorinel a răspuns:

O data de doua ori pe secol tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma vopsesc, imi place culoarea mea naturalahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Îmi păstrez nuanța naturală, nu necesită vopsire.
Pa, pa.