| pynnk a întrebat:

Cat de eficienta ester electrostimularea? dupa cat timp se vad rezultatele?

2 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

La mine nu a mers. Mi s-a parut timp pierdut. Impachetarile la cald cu parafango si cu masajul dupa au mers si, bineinteles, mult fitness acasa

| Irina89 a răspuns:

Eu sunt foarte multumita de sedintele de electrostimulare. Fac acest antrenament la Joy Speed Fitness si pot sa spun ca dupa primele sedinte deja pierdusem vreo 5 cm din talie. Eu nu am timpul si nici rabdarea necesare ca sa petrec ore intregi la sala, asa ca pentru mine speed fitness-ul este foarte potrivit pentru ca la sala la care merg antrenamentul dureaza doar 20 de minute. Asa ca iti recomand sa incerci, chiar merita!