| Duckey a întrebat:

SALUT TPU! Daca umpu o sticla de 2, 5 l cu nisip si o ridic ca pe o gantera ce credeti e eficienta adica se formeaza muschii sa nu fac degeaba sau mai evolueaza muschii? sau dupa cat timp se vad rezultatele?

2 răspunsuri:
| marian23213234 a răspuns:

SAlut mai bine iti cumperi niste gantere.
sau du-te la sala..Cu sticla de 2.5 poti sa faci dar iti este cam greu.
Asta e o metoda tradiotonalarolling on the floorDaca nu iti permiti sa te duci la o sala sau sa iti cumperi niste gantere. Poti sa faci si cu ele ti se dezvolta muschi si cu ele dar mai greu! funda?

| Cosmin86 a răspuns:

E greutate prea mica a.i. sa se vada ceva. Mai bine te duci la sala