| idanna a întrebat:

Cat de mult conteaza pentru tine sa fii ...in pas cu moda! (la imbracaminte ma refer)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac mult articolele care nu se demodeaza niciodata; jenasi simpli, camasutele, o jacheta din piele, un pulover simplutz, dar elegant, o rochita neagra...cu astea nu dai gres niciodata tongue

Vezi si tu, de multe ori, moda, nu avantajeaza pe toata lumea.Si sa fim seriosi, cate rochii cu pene de fazan vezi pe podium, pe care bag mana-n foc ca nu le-ar purta niciun om normal la cap straight face

Cel mai bine este sa stii ceea ce te pune in valoare si ce-ti camufleaza micile defecte happy poarta ceva in care te simti bine, in care poti fii tu, fara sa te tot gandesti "oare cum arat, oare cum imi sta"...nu-i musai sa te chinui sa intri intr-o pereche de blugi care pleznesc pe tine numai fiindca sunt in trend... poate te simti mai bine intr-o pereche de pantaloni de trening, lejer, comod...batting eyelashes

14 răspunsuri:
| adyth a răspuns:

Zero
ma imbrac cum imi place mie nu dupa cum e moda

| monyk a răspuns:

E bine sa fi natural si sa te imbracu cu ce iti place si sa nu bagi in seama pe restul, imbraca-te cu hainele in care te simti bine si nu asculta de ceilalti, nu trebuie sa fi neaparat in pas cu moda...

| Gabry a răspuns:

Nu conteaza absolut de loc! Iau hainele care imi plac mie, nu care le plac altora!
Nu ma uit la o haina care imi place foarte mult si nu o cumpar pentru ca nu este la moda, si iau haina care e la moda!

| albastrel a răspuns:

Moda inseamna pentru mine ceea ce imi place si cu ce imi sta bine!big grin

| ButterFly_8644 a răspuns:

Pe mine moda nu ma avantajeaza intotdeauna happy si ma imbrac cu ce consider ca arat mai bine happy Asta e mult mai important happy Cand eram mai mica(nu ca acum as fi prea mare big grin) conta ceva mai mult, dar acum numai happy.

| amalyutza a răspuns:

Poi cam lucurile care sunt la moda imi plac. le ambig grin. dar nu toate clarhee hee. dar de ex pot sa port ceva care a fost la moda de multi ani.sa imi placa la mine si cum imi sta.asta conteaza...nu sunt curioasa de alte pareritongue

| just4fun_8801 a răspuns:

0%

| knnight a răspuns:

Nu prea conteaza, moda tio faci singur, adica ce-ti place tie, nu ce vezi la alti, tu trebuie sa porti ce sta tie bine nu ce vezi la ceilaltiwinking

| cristi27 a răspuns:

Conteaza sa ma simt bine in imbracamintea pe care o port, eu nu tin neaparat sa fiu in tendinta cu moda, pana la urma fiecare se imbraca cu ce are si cum ii permite buzunarul, te pooop dulce surioara

| sorin a răspuns:

Eu nu tin cont de moda, ma imbrac cu ce imi vine bine si in ce ma simt lejerhappy

| margaritar a răspuns:

Eu zic ca, conteaza(pentru mine cel putin)... dar mai e o vorba...moda e cum ti'o faci tu:...happy

| ---droid-kid--- a răspuns:

Ma imbrac asa cum imi tuna mie!
nu tin cont de moda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neinteresanta moda, ma imbrac cu ce vreau.

| Luiza_4305 a răspuns:

Ptr. mine e suficient sa am un stil aparte, un anumit tip de croi si bineinteles felul in care sunt combinate culorile, textura materialului s. a. m. d; cu alte cuvinte simplitatea.Nu orice imbracaminte care este la moda merita sa o si achizitionezi doar de dragul modei, caci altfel devi chiar tu un sclav al acesteia.
E bine ca atunci cand iti cumperi un articol de imbracaminte sa stii sa-l asortezi, sa stii sa combini stilurile, culorile etc.