| Daydream a întrebat:

Cat de rezistente sunt rujurile de la MAC (adica cate ore rezista)? Si cat e pretul unuia? (Aproximativ) funda, multumesc

3 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

La banii cu care se vand, ar trebui sa tina destul. In jur de 100 de lei

| Lorde92 a răspuns (pentru larrii):

Sunt mai ieftine de atat, alea de la Chanel, Dior, Gucci costa 100 de lei.

| Lorde92 a răspuns:

DEpinde de care daca iti iei unul rosu te tine o zi intreaga si daca manaci si bei. Unul glossy gen o culoare mai sidefata si cremoasa care arata ca un gloss pe buye te tine vreo 3 ore cam asa. Costa 78 de lei Lipstick-urile si 85 de lei Sheen Suprime Lipstick alea mai glossy. Tu alegi!