| BlackBVB a întrebat:

Cat de tare doare un tatuaj cu perimetrul de circa 8-10, deasupra membranei dintre degetul mare si aratator(la mana)? fundita si vot

Răspuns Câştigător
| desisdana a răspuns:

Si eu mi-am facut recent un tatuaj pe mana(antebrat de circa 5x4) si nu m-a durut chiar deloc(si sunt fata). depinde cat de tare suporti durerea dar in general tatuajele din zilele de azi nu dor si daca totusi crezi ca o sa te doara poti sa ii ceri sa iti faca inainte anestezie locala, dar nu cred ca o sa fie cazul

1 răspuns:
| skanduraaa a răspuns:

Foarte tarelaughing incearca si daca e adevarat astept fundalaughing