| angelinaa a întrebat:

Cat este de eficient uleiul de cocos pentru stimularea cresterii parului si ingrijirea lui?

Răspuns Câştigător
| HabarNuStiu a răspuns:

Uleiul de cocs Mayam este foarte bun atat pentru par cat si pentru ten, buze si piele.
Ti-l recomand cu incredere.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bun si asta, dar cel mai cunoscut e uleiul de ricin aplicat la radacina tinut pe par cam 2-3 ore,sau masca cu albus de ou si ulei de ricin se tine cam o jumatate de ora apoi te speli cu sampon, uleiul de ricin este bun si pentru cresterea unghiilor, genelor si a sprancenelor.eu momentan folosesc tinctura de ardei iute este foarte buna.