| sweety_2724 a întrebat:

Cat este transportul pana in Romania de pe acest site www.CherryCulture.com? M-am uitat pe site dar nu am gasit. Va rog sa-mi spune-ti si mie pentru ca vreau sa comand. pls

3 răspunsuri:
| dynasmile21 a răspuns:

Buna :D
te uiti in josul paginii unde scrie "customer service", dar am adaugat si linkul. Sper ca ti-am fost de ajutor :D
http://www.cherryculture.com/customer-service-shipping#intershipping

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
vezi in josul acestei pagini http://www.cherryculture.com/customerservice.php#shippingcosts acolo unde scrie INTERNATIONAL SHIPPING cel mai ieftin vreo 9 dolari si scrie in cate zile ajunge, daca vrei rapid este cam 29 dolari este un tabel acolo in josul paginii cam cu rubricile astea :
International Shipping
Delivery Option Delivery Cost Tracking Weight Total Delivery Time
USPS 1st Class Intl Mail starting at $8. 95 No up to 4 lbs 8 - 17 days
USPS Intl Priority Mail starting at $28. 95 Yes - 6 - 12 days
FedEx Intl Economy starting at $18. 95 Yes - 4 - 8 days
FedEx Intl Priority starting at $24. 95 Yes - 3 - 6 days