| Cissx a întrebat:

Daca vreau sa comand ceva de pe Amazon US in valoare de peste 25 dolari, transportul este gratuit pana in Romania?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uita-te la produsul pe care vrei sa-l cumperi, ca scrie taman acolo sub pret, daca are transportul gratuit, sau cati dolari costa. Marea majoritate nu sunt gratuite.

| Stef98 a răspuns:

Salut,

Iti apare acolo. uitate la finalizare care este pretul complet, va aparea cu tot cu livrare. Doar fii atent. exact sa vezi ce srie acolo despre livrare.