| bfvhjcv a întrebat:

Stie cineva cum sunt produsele de pe acest site, referitor la calitate?
http://www.cherryculture.com/
Si cat costa transportul, in cat timp vine si de ce sunt asa de ieftine produsele?
stiu ca sunt cam multe >intrebari[:"]dar as vrea sa comand si vazand ca sunt asa ieftine m-am gandit ca e ceva in neregula asa ca am pus o intrebare gandindu-ma ca poate stiti voi ceva.
si daca mai aveti vreo obiectie in legatura cu produsele va rog sa-mi spuneti
va multumesc mult:*

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Reclama!

| ana233 a răspuns:

Pretul spune tot...