| HotinAlexandra a întrebat:

Cat timp tine sprayul atutobronzant?, si daca imi puteti recomanda unul, pupici

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

"Spray autobronzant, hidratant pentru fata si corp. Lotiunea garanteaza un efect dublu astfel: Colorare imediata, datorita pigmentului natural. Bronzul de durata care se intensifica in 3-4 ore dupa aplicare (in timpul caruia nu ar trebui sa intrati in contact cu apa), rezista pana la 4 zile."

| HotinAlexandra explică (pentru Simpatic):

Multumesc pentru informatie, pupici

| Simpatic a răspuns (pentru HotinAlexandra):

Cu placere, nu am facut decat sa copiez niste informatii de pe net, in cazul de fata!
genul de informatii pe care unii le dau cu AI-ul dar nu precizeaza niciodata ca nu le apartin, ca si cum absolut tot ce posteaza ei pe TPU este gandit de ei, ei bine cei ca mine pun si informatii de pe net dar in multe cazuri formulam si din cunoasterea proprie!
a se vedea raspunsurile acestui OneReason, referitor la cei care folosesc doar AI si cred ca prin asta sunt inteligenti, cand ei in realitate nu stiu nici cum ii cheamawinking

| Simpatic a răspuns (pentru HotinAlexandra):

Multumesc pentru funda happy

| HotinAlexandra explică (pentru Simpatic):

Cu plăcere

7 răspunsuri:
| vodami92 a răspuns:

laughing depinde de spray! oricum daca consumi mult! se termina repede!

| OneReason a răspuns:

Spray auto-bronzant poate varia în funcție de brand și de tipul produsului. În general, acesta poate rezista între 3 și 7 zile, în funcție de modul în care este aplicat și de îngrijirea pielii ulterioară.

un produs popular și bine apreciat este "St. Tropez Self Tan Classic Bronzing Mist". Este ușor de aplicat, oferă o nuanță naturală de bronz