| Steffix a întrebat:

Cat timp trebuie sa faci inot sau basket ca sa te inalti? si care dintre ele da rode mai repede?

Răspuns Câştigător
| robertino26 a răspuns:

Pentru o dezvoltare mai buna a corpului este cel mai bun inotul. iti dezvolta toti muschii corpului.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua,dar inotul da roade mai repede(eu am incercat astea).

| DJRocker a răspuns:

Eu cred ca basketul.E mai distractiv si te dezvolti mai bine

| x_9045 a răspuns:

Eu vara trecuta m-am apucat de inot si am luat in inaltime ceva si acum de cam 3-4 luni si de basket dar dupa parerea mea inotul e mai bun... si un anvantaj imbini utilu cu placutu... te si bronzezi si inveti sa si inoti si mai cresti si in inaltime.pa-pa