| Cristinaaaaaaa a întrebat:

Cat timp trebuie sa faci sport pe zi daca vrei sa slabesti?

4 răspunsuri:
| Robertttttttt a răspuns:

Cel putin o ora

| gєσяgιαηα a răspuns:

Deci iti recomand urm lucru : seara sau dimineata sau chiar sh` dimineata sh` seara incearca sa faci in fiecare zi urmatoarele lucruri care le vezi aici :

http://www.youtube.com/watch?v=HVuUM5jpVAU&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=zHt_aZYH0Jk&feature=related

si mai gasesti acolo :D eu am 3 zile d cand fac seara pentru abdomen, fese, coapse, spate etc :-j sh` azi am vazut ca am mai slabit :d un kg; x si chiar se vede :D

Succes :* si nu uita : fara dulciuri in exces, carne poti manca pentru ca are calorii( dar nici asta in exces ) si paine cat mai putina :)

Sper sa iti reuseasca :D

| gєσяgιαηα a răspuns (pentru gєσяgιαηα):

Scuze, am scris calorii in loc de vitamine laughing nosh la ce ma gandeam

| wintage a răspuns:

Eu iti recomand altfel. In fiecare zi cam vreo 10 minute si de vreo 3 ori pe saptamana sa faci sport intens. Intens inseamna vreo 2-3 ore in continuu in care sa iti folosesti toate grupele de muschi intens.