| ancutzika27 a întrebat:

Cat timp trebuie tinuta vopseaua pe sprancene? Exista vopsea speciala?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @ancutzica27! Este vopsea specială pentru gene și spâncene de la negru până la culori mai deschise, care se folosesc cu oxidant, eu o folosesc pe cea de la Kallos dar există pe piață întro gamă diversă Londa etc. Pentru prima vopsire e bine să ții vopseaua nu mai mult de 10 minute, apoi te vei obișnui. Dacă nu ești brunetă, evită negrul.
O seară cu zâmbet să ai!

3 răspunsuri:
| Simiii a răspuns:

Buna @ancutzica27! da, exista vopsea speciala dar nu incerca sa ti le faci singura pentru ca mai mult ca sigur o sa iti ajunga si pe langa si trece foartefff greu de pe piele(a patit o prietena)eu ma fac la salon cu 7 lei si mi-o tine 10-15 minute

| secret_1807 a răspuns:

Da exista eu m-am vopsit la salon si am dat 10 lei, aia mi-a tinut-o cam 10 minute mi le-am facut satene dar nu e mare diferenta, iti dau un sfat nu se merita. pupici si poate imi dai si mie fundita ca te- am ajutat:*