| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat vopsea pentru sprancene cu ceva timp in urma si am ramas fara oxidant. Ce se intampla daca cumpar oxidant cu concentratie de 6% daca cel de la vopsea avea 3% (nu am gasit cu 3%)? Vopseaua e pe baza de henna

1 răspuns:
| ramitzu a răspuns:

Nu stiu ce marca de vopsea ai luat dar conteaza ce fel ai tu sprancenele. Te-ai vopsit vreodata cu oxidant 6 %? Eu de fiecare data cand m-am vopsit (nu acasa) am folosit oxidant de 6%. Dar depinde foarte mult de vopsea. Imi pare rau ca nu am putut sa te ajut mai mult!