| Ana a întrebat:

Cate abdomene sunt recomandate pe zi unei fete? Dupa cat timp se vad rezultate cat de cat?

Răspuns Câştigător
| freehugs a răspuns:

Eu facem 200.
faci cate 50 de 4 ori, cu o pauza de 1-2 minute happy
pai sa stii ca se vad in cam 2 saptamani, bineinteles daca tii si o dieta adica nu mananci paine (mai ales seara), prajeli, dulciuri.
si ai sa vezi ce in 2 saptamani deja se duc 2-3 cm happy poate mai mult

6 răspunsuri:
| Unique a răspuns:

Eu am facut 300 intr-o zi si am avut efecte
happydar merg la sala la fitneSS happy

| Unique a răspuns:

Domnisoara artificiipetavan pauza e obligatorie de 5 minute dupa 5 serii de cate 250 de abdomene corecte ca sa stii
si mancatul cu sportul nu are legatura iti spun eu
happy
eu slabesc si ma ingras cat vreau eu sa stii

| PisicaAristocrata a răspuns:

Pai, treaba sta de fapt in felul urmator. De la abdomene nu slabesti, ci iti intaresti muschii. Recomandat ar fi ca intai sa scapi de grasimea acumulata, eventual printr-un regim echilibrat combinat cu alte sporturi (inot, jogging). Dupa ce ai trecut prin astea, incepi exercitii pentru a intari muschii abdominali si a obtine eventual mult doritele "patratele".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1000 abd / zi, rezultatele se vad in 2 ani (asta e, nu e ca la baieti.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 500 aveam un abdomen bun. Fost-ai lele cand ai fost...