| anonim_4396 a întrebat:

Cate abdomene pe saptamana ar fi recomandate pentru a slabi?

7 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Abdomenele nu ajuta la slabit propriu zis dar sunt un foarte bun antrenament cardio. Daca ajungi la 500-600 abdomene zilnic atunci in 3-4 luni vei avea un abdomen plat, de invidiat.

| BiuL a răspuns:

Nu slabesti de la abdomele ci faci mushci la burta! Pentru slabit trebuie regim + cadio (alergari, bicicleta, stepper, eventual inot)

| BiuL a răspuns (pentru BiuL):

Muschi*
cardio*

| facepalmlol a răspuns:

Incearca vreo 20 in fiecare seara plus genoflexiuni si incalzire(inainte de toate).

| mariukka a răspuns:

In fiecare zi cite 8 minute (eu asa fac dupa video
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=F-iN2WZELDg#!

Răspuns utilizator avertizat
| adriann31 a răspuns:

Iti recomand sa imbini alergatul cu abdomenele si alte exercitii pentru musculatura spatelui si a membrelor.
Nu te astepta la o schimbare dramatica decat dupa o mai mare perioada de timp, gen 1-2 luni. Daca mai tii si un regim modest o sa fii surprins/a.

Iti spun astea din propria experienta. Daca ai vointa si esti foarte motivat/a ai mare succes, insa daca nu...