| Sara2 a întrebat:

Câte kg trebuie să aibă o femeie de 1, 70m pentru a arăta bine? Credeți că la 60 kg e plinuța sau grasa?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Maxim 60Kg asta fiind greutatea normala si recomandata.
Daca avrei sa arati mai subtirica, poti avea oricat intre 55 si maxim 60kg

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu trebuie. 1. Nu.

| Fatamuntilor a răspuns:

E greutatea ideala!

| alina2k18 a răspuns:

In functie de conformatie, masa musculara si grasime intre 50-68.
Daca esti ingusta la solduri si umeri si ai sani mici maxim 55-58kg.

| VoidEternal a răspuns:

Crezi că există un număr anume care te face atractiva pentru toti? Fiecare după preferințe. Mi se pare o greutate normala, nicidecum nu aș zice că la 60 de kg o femeie e grasa.

| blackann a răspuns:

E bine

| iulia0514 a răspuns:

Eu am 1.70 și 50 de kilograme uni spun ca sunt prea slabalaughing important este să te simți tu bine kilogramele nu contează atâta timp cât tu te simți bine, cui nu-i place sa nu se uitehappy

| qweasz a răspuns:

La 1.70 + tocuri de 10 cm = 1.80 înălțime și 60 kg este perfectă o femeie așa indiferent cum arată la față pentru bărbații de la 1.85 înălțime.

| antimasonerie a răspuns:

Nu,e chiar ok, contează să ai pe ce pune mana