| puffika a întrebat:

Credeti ca o femeie plinuta poate fi frumoasa?

Răspuns Câştigător
| simmy_8381 a răspuns:

Da. Femeile plinute sunt frumoase. Adesea, femeile plinute au fata rotunda si frumoasa, finuta si cu pielea intinsa. Nu intelege ca femeile sunt frumoase numai daca au 1.75m si 60 kg. Toate suntem frumoase in felul nostru, chiar daca nu toata lumea apreciaza asta. Cunosc cateva persoane destul de plinute, care le sunt cu mult superioare din multe puncte de vedere vedetelor de duzina (de exp.) gen Adelina Pestritu, Simona Senzual, Bianca Dragusan, etc... Frumusetea nu se masoare in kg! happy

24 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Decât o uscătură care să o cauți o oră prin pat mai bine una mai rotunjică să simți că ai pe cineva lângă tine.
Mie, în general nu-mi plac oamenii slabi, fie femei, fie bărbați!
Pa, pa.

| Ramonaaaa a răspuns:

Da,poate fi frumoasa daca are grija sa aiba un aspect cat mai ingrijit, sa se imbrace frumos, sa se machieze frumos si sa isi camufleze micile imperfectiuni o femeie plinuta poate frange multe inimi :*.

Apache
| Apache a răspuns:

Da...dar depinde si cat de plinuta!

| Annie a răspuns:

Da, de ce nu ar fi frumoasa nu totul tine de aspectul fizic!

| thealchemist a răspuns:

Depinde de femeie, nu de criterii abstracte cum ar fi rata inaltime/greutate.

| PetreConstanta a răspuns:

Fffffffffff frumoasa

| puffika explică:

Sper s anul nma luati in nume de rau nu vreau sa jignesc si daca am facut-o imi cer scuze.

| Fashion a răspuns:

Sigur ca da! frumusetea exterioara este temporala poti avea de exemplu un accident care sa te desfigureze si asa iti pierzi frumusetea... cea mai importanta frumusete este cea a sufletului. dar putini in ziua de azi mai vad aceasta frumusete... si sigur ca o femeie plinuta poate fi frumoasa si prin sufletul ei, iar daca ea se confidera frumoasa si ceilalti o vor considera frumoasa!

| blablablasigatacamaplictisesc a răspuns:

Normal,daca se ingrijeste.

| Kodokuna a răspuns:

Desigur.Trasaturile iti raman la fel, chiar daca te ingrasi.

| emy a răspuns:

Sigur ca da.Eu chiar cunosc astfel de persoane si imi sunt dragi.

| Yzzza a răspuns:

Normal ca da.

| anoni1060 a răspuns:

Nu.Are bulane,pulpe,celulibatoza,nervi imaculati(umflati), scapalenta, ilecapetratozana si mecopatozanie!

| cristi27 a răspuns:

Cu siguranta da, toate femeile sant frumoase in felul lor, au ceva frumos in ele

| sensa a răspuns:

Oricine poate fi frumos. tine mai mult de atitudine decat de trasaturile fizice ( http://www.cinemagia.ro/actori/melissa-mccarthy-14192/ mie tipa asta mi se pare frumoasa) :)

| BigBang a răspuns:

In general,masculii sunt atrasi de femeile sanatoase,instinctiv.
Femeile de barbatii descurcareti,tocmai pentru a se simtii protejate.
Fiecare dintre noi,actionam din instinct, fara sa ne dam seama.
Frumoasa, poate fi pentru o anumita persoana sau pentru ea insasi.Gusturile difera, dar de obicei oricine recunoaste frumosul, cand il vede.

| rolly3342 a răspuns:

Nu,dar poate fi buna...

| JustForU a răspuns:

Da...fiecare femeie are ceva frumos la ea.Nu conteaza silueta chiar asa de mult precum se crede...

| grepolis111 a răspuns:

Da

| Trefla a răspuns:

Imi plac grasele:devil)

| ionelaeli99 a răspuns:

Desigur fiecare femieie are ceva aparte

| pHAnTa a răspuns:

Sigur

| FuckYouBaby a răspuns:

Da normal...Nu are nimic de`aface cu asta. Daca tie sau altei pers ca (nu stiu la cine te referi) nu iti/ii place cum arata la corp asta e altceva.:X. Si oricine e frumos/frumoasa. Si mai ales conteaza fff mult frumusetea interioara!:*

| Melissuca75 a răspuns:

Da daca știe să se facă plăcută