| SkumpiiiAlex a întrebat:

Deci baieti ce credeti, o fata trebuie sa fie, slabanoaga, slaba, normala, plinuta, sau grasa? Si ve înaltime ar trebui sa aiba? Exista niste detalii (fizice) care va atrag, gen ochi, buze, picioare, etc?

10 răspunsuri:
| Criss003 a răspuns:

Fiecare e cu gustul lui... de exemplu eu am 15 ani. 1.60, 45 de kg, ochii albastri sau verzi depinde. parul saten spre blond. unora le place altora nu. dar in ziua de azi, pe majoritatea ii atrag fundul si saniiwinking

| paynehunter a răspuns:

Inaltimea conteaza mai putin, sa nu fii totusi mai mare decat mine, sa zicem sub 1.80 pana la 1.60 sau chiar mai putin,fata sa fie foarte curata,fara impuritati, adica cum ai tu, parul...la fel nu prea conteaza,sa nu fie prea scurt, iar ca fizic mie imi plac cele slabe sau normale, in general are trebui sa ai cu 15-20 mai putina greutate decat inaltimea de ex. la 1.65m ar fi bine 45-50 kg, dar nu mai mult.Astea sunt detalii exacte,mai putin conteaza greutatea,mie imi place cum iti sta in poza, adica profilul, corpul nu il vad.

| SkumpiiiAlex explică (pentru paynehunter):

Draga paynehunter, scuze dar nu prea am înteles comentariul cu fata, deci.am impuritati pe fata sau ce pâna la urma? Si asa doar ca detalii. vroia-m sa spun ca am 1m60 (dar am doar 12 ani si 7 luni!) si 50 kg, dar nu kg conteaza, ci cum esti proportionat, pentru ca mie toata lumea imi spune ca nu arat de 50 kg, sau unele persoane zic ca mint, si ca masuri am 83-60-87 big grin nu e nu stiu ce dar la 12 ani jumate nu prea ai ce sa ceri de la Dumnezeu laughing si ca detalii: ochi verzi, par saten închis! Dar eu ma tot întreb de ce ma plac atâtia baieti. pentru ca eu nu ma vad nu stiu ce dar ei spun ca arat ca un manechin happy Pate doar pe lânga altele!

| paynehunter a răspuns (pentru SkumpiiiAlex):

Nu pot sa spun decat ca arati foarte bine in poza si ca o sa te schimbi foarte mult in perioada asta, te vei inalta pana pe la 14 ani foarte mult,iti vor creste sanii,soldurile etc etc nu ai de ce sa iti faci griji, nu exista un tipar de femeie perfecta, grasa sa nu fii.Arati foarte bine in poza deci nu ai de ce sa iti faci griji. Daca te mentii tot asa e foarte binehappy

| Denyuzzu a răspuns:

Asta dupa gustul fiecaruia. Eu o sa iti spun gusturile mele tongue Mie imi plac fetele nu foarte slabe dar nici foarte grase, neaparat mai scunte decat mine (am 1.85 tongue) si detalii fizice... pai un bust frumos intotdeauna atrage, si nu pentru obsedati. Dar asta te atrage la o fata! In legatura cu ochii, de obicei oamenilor le place ce nu au laughing Adica eu am ochii caprui si ador ochii mari albastrii in speciallaughing. Si un alt detaliu care ma atrage ar fi gropitele din obraji love struck. Acum daca nu ai "calitatile" astea sa nu fi descurajata! Un baiat nu trebuie sa te placa doar pentru circumferinta bustului sau pentru culoarea ochilor! El trebuie sa te placa pentru ceea ce esti tu in primul rand... Aspectele fizice te atrag intr-o proportie mica! ma rog acum depinde de la om la om Bafta! :*

| lexzor a răspuns:

Putin mai plinuta! Sa ii se vada formele, daca esti slaba sau slabanoaga nu ai sani =] Oricum se stie ca toti baietii se uita mai intai la fund si dupa la sani.

| athos01 a răspuns:

Depinde de fiecare baiat ce gen de fata ii place,unora le plac fetele slabe altora grase etc, nu exista un etalon, unii se uita la picioare altii la sani

| Xconsult a răspuns:

Adevarul e ca vrem perfectiunea acolo unde nu este pentru ca intot deauna vom gasi defecte acolo unde exista personalitatea care le definesc de exemplu cum zice ai si tu culoare par ochii piciuarele buzele sani (in mare parte) ...etc

| Sava30 a răspuns:

Normala, 1.65-1.70, par saten, blond, buze groase. Ma rog, la o fata pe mine ma intereseaza si comportamentul. Dar prima impresie la toti baieti este fundult, sani si fata laughing

| ellyscz a răspuns:

Pe baieti ai intereseaza,mai absolut orce la o fata, atunci cand vaf o fata se uita mai intai la fund si la sani, iar in cele din urma la fata! Sincer pentru ei tot ce e de sex opus e bun pentru ei (cred ca sti la ce ma refer )