| AmelyRain a întrebat:

Cateva informatii despre hartie de transfer termic. Vreau sa imprim pe un material niste desene( niste norisori rosii ). Cum functioneaza hartia de trasfer termic? Pot scoate le imprimanta ce doresc sa transfer, sau sa desenez pe ea? Sau o cumpar deja cu modelul pe ea?

3 răspunsuri:
| InuIo a răspuns:

Cred ca o poti cumpara si cu model pe ea dar de obicei trebuie sa scoti la imprimanta modelul pe ea. Esti cumva fan naruto? Sau mai exact iti place Akatsuki?

| AmelyRain explică (pentru InuIo):

Hhaha, asta era scopul, nu sunt obsedata, dar imi place ideea, adica imi plac pelerinele alea ^^

| InuIo a răspuns (pentru AmelyRain):

Si mie imi plac. Imi place Akatsuki si in general tipii rai. Si il ador si pe Orochimaru. Nu zic ca ai fi obsedata.