| zambetcald a întrebat:

Cati bani va va costa uniforma scolara anul asta?

Răspuns Câştigător
| MyWorld a răspuns:

Pai din cate stiu eu uniforma scolara ( aia cu sort albastru si camasa in carouri ) nu mai este obligatorie. Acum, fiecare scoala /liceu/colegiu are propria "tinuta reprezentativa". Care se presupune ca ar trebui sa o poarte toti elevii unei scoli, dar asta nu prea se intamplawinking. Pentru informatii in legatura cu uniforma du-te la secretariatul scolii unde inveti tu si intreaba acolo! Sper ca te-am ajutat!

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Trec la liceu.nu cred ca se cere uniforma.

| PrecioussGirl a răspuns:

Sunt la liceu iar uniforma mea e un tricou care costa 10 lei laughing.
si imi comand cate tricouri vreau.

| Americana a răspuns:

Am scapat de uniforma stupida din generala happy Aveam camasa si cravata care costau cam 60 lei.

| fatacaciocolata a răspuns:

Un milion jumate rolling eyes

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Pe mine 170 lei straight face

| MihaelaMika a răspuns:

Doua milioane de obicieiwinking! 200 leihappy

| BrownyBrown55 a răspuns:

Pantofi 90 lei, cioarapi 10 lei, uniforma 70 lei, camasa 35 lei, maleta alba 25 lei. total 230 lei.

| Gymy a răspuns:

170ron

sacou, fusta, cravatahappy