| dancapitan a întrebat:

Ce uniforma scolara aveti (daca...)? din ce consta?

9 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Poi vesta grena... si o bluza alba pe dedesubt

| Anduciu a răspuns:

Vesta si cravata cu carouri rosii si negre.Preferabil ar fi cu camasa alba si pantaloni negrii, dar nimeni nu o mai poarta, iar profesorii nu ne-o mai impun.

| Awndre a răspuns:

Camasa alba, gri sau bleu + vesta neagra/sacou si blugi decentihappy.
funda?

| asdfghjklș a răspuns:

Sarafan+camasa:-&

| Bybanu a răspuns:

Pantalon negru(in afara de trening) + camasa alba (nu in dungi)

| johnyjohny a răspuns:

Uniforma oficiala, pantaloni, sacou, vesta, camasa, cravata. iac big grin

Uniforma mea tenesi, tricou, hanorac si blugi laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Patty_8050 a răspuns:

OBLIGATORIE sad :
sacou albastru, pantalon negru de stofa la dunga, camasa alba/albastra, cravata, si primim amenda daca venim cu... orice altceva...inca un an si scap rolling eyes

| Alexutsa_8446 a răspuns:

Blugi negrii
Camasa alba
si
Cravata thinking