| Zodiac a întrebat:

Cati dintre voi aveti tatuaje?
Specificati ce tatuaj...Si care parerea voastra de oamenii cu tatuaje.

Răspuns Câştigător
| Irina a răspuns:

Am o floare, un fel de crin de culoare mov si o cruce pe care, de altfel, o poti vedea si in pozatongue Le am de mai mult timp si nu regret ca le-am facut.

30 răspunsuri:
| deeapirsuletz a răspuns:

Eu mi-am dorit foarte mult un tatuaj cat de mic... dar m-am gandit ca o sal am toata viata...si intr-un final mi-am facut un fluturas pe degetul din mijloc de la mana dreapta... e colorat e super dragut...despre ci cu tatuaje nu am nici o parere nu sunt mai diferiti sau mai deosebiti de ceilalti sunt oameni normali care probabil vor sa se remarce prin dorinta de a avea un tatuaj...parerea mea...