| CristineDelaruss a întrebat:

Care este parerea voastra despre:
-piercinguri
-tatuaje
De ce le'ai face? Unde?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Madda a răspuns:

Pai in primul si primul rand ador foarte mult Pirsurile straight face Adica am o boala pe ele. De mult vreau sa-mi bag dar mama chatterbox;-@. Stii tubatting eyelashes. Am vrea sa-mi bag pirce in buza, buric si limba happy Asa pe rand. Le-as face pentru ca chiar imi plac! ENORM big grin

3 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Mi-as pune pierce in nas. mi se pare feminin si mai ales daca e finut e foarte ok. N-am o parere aume.dar atata timp cat le faci la un salon specializat si ai grija de ele n-are nimic. Poti sa-ti faci in voie. Tatuaj mi-as face ceva care sa ma reprezinte. Undeva ori la incheietura mainii, ori undeva pe spate, unde se formeaza ochii pisicii etchappy

| Aliutza a răspuns:

Mi-am pus pierce in urechi (mi-am facut a doua gaura), dar nu am fost la un salon specializat si mi s`au infectat. Asta s`a intamplat acum 5 ani, dar nici pana in ziua de azi nu mi s`au refacut urechile in locurile respective. mi-ar placea sa`mi pun un pierce in buric, dar ma tem de durere. Cand am fost la salon sa ma interesez cum se face procedura, mai exact si cam cat ma costa, era o fata inaintea mea si cand i`a facut gaura, a lesinat, asa ca m`am razgandit pentru o perioada.
Am un tatuaj pe omoplat. Reprezinta ceva de care ma leaga multe. E foarte micut si nu m`a durut, ustura mai putin decat o zgarietura de pisica, e ca si cum te pisca un tantar. La saloanele specializate (unde am fost si eu), tatuarea se face prin zgariere, nu prin vechea metoda, inteparea.

| christine044 a răspuns:

Uite, sa stii ca piercingurile mi se par dragute, dar poate nu merita asa mult osteneala. Referitor la tatuaje, m-a batut si pe mine un gand sa imi fac unul pe brat, putin mai jos de umar. Ma gandeam la un lotus, un trandafir sau niste pete de pisica big grin