| NeverTheLess a întrebat:

Caut de cateva zile un maieu cu guler ( guler care sa vina pe gat in sus; ca la pulovere ). Sper sa intelegeti ce spun.
Ideea e ca nu am vazut pe nicaieri si nici pe internet pe site-urile care le stiu eu nu am gasit.
Daca puteti sa imi recomandati vreun site unde ati vazut din intamplare genul asta de maieu v-as fi recunoscatoare :-s
Sau vreun magazin ceva? ( de preferat prin Buzau, dar merge si in Bucuresti ).

Răspuns Câştigător
| rosto a răspuns:

In bucuresti gasesti la pimkie 100%, da cred ca era tricou, nu maieu.

3 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Stiu despre ce vorbesti, dar acum sunt outlet. worried

| babyblue23 a răspuns:

Eu am avut.Dar zilele acestea l-am vandut.Era nou. Daca mai gasesc, te anunt.

| 3ntzz a răspuns:

Sincer sa iti spun nu am mai auzit de asa ceva dar daca nu gasesti nicaieri te poti duce la un croitor straight face
succes