| Criss_Cristina_2002_1eGm a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva unde pot face cursuri de germana(stau in Bucuresti).Vreau sa incep in cateva luni dar pana acum nu am gasit nicun curs cu un pret mai mic. Daca puteti sa imi recomandati ceva as fi recunoscătoare. happy

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Face vara-mea (nu stiu daca mai face dar o intreb daca te intereseaza) La ea acasa, sta pe langa casa poporului. 100 de lei pe sedinta, doar cu tine.

| MihaelaDart a răspuns:

Îți recomand să te înscrii la Institutul Goethe https://www.goethe.de/ins/ro/ro/m/ueb/kon.html

| RAY a răspuns:

GOETHE-INSTITUT BUKAREST
Str. Tudor
Arghezi 8-10
RO-020945 Bukarest
Tel. +40 21 3119762, +40 21 3119782, +40 21 3120231
Suna maine la si vezi cat costa un curs sau http://anunturi-meditatii.ro/germana?oras=bucuresti

| andreeahtml a răspuns:

Buna! Daca ai skype/whatsapp te pot ajuta eu. Nu trebuie neapărat să faci cursuri pentru a învăța o limba străină. Cursurile pentru limba germana incep de la 50lei+ pe ora