| mardeamor a întrebat:

Caut o crema pentru ochi buna pentru cearcane cat si pentru ridurile din jurul ochilor nu pentru mine pentru mama insa sa nu coste mult pls tnxlove struck

Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

Trebuie sa-l intelegi,''a uita este omeneste'' poti ierta, dar nu uita,

6 răspunsuri:
| arrriadna a răspuns:

Salut. Sa stii ca unele prod romanesti sunt fff bune calitativ, desi ieftine (farmaceutica noastra e asa cum trebuie).
Am folosit Elmiplant si Gerovital Plant (ultima e geniala la capitolul anti-riduri). Pt Ana Aslan sunt prea tanara, dar daca mama ta are peste 38 de ani e bine sa ai in vizor si optiunea asta. Cele mai bune oferte sunt in hipermarketuri, atat la marcile autohtone cat si la cele straine.

| NoName1234 a răspuns:

Asta e un tratament
http://www.exthetics.ro/landing_page_cearcane.php
Despre ceacrane
http://www.topsanatate.ro/articol/mituri-false-despre-cearcane-22292.html
Aici ogroaza de chesti cum sa scapi de ceacrane si puncte negre
http://www.miresici.ro/f223/9286-cum-scapam-de-cearcane-si-de-puncte-negre/
Iar aici o cremapt ceacrane! :)
Succes :-*

| roxanaa a răspuns:

Buna. Din pacate cearcanele se datoreaza sit oxinelor, fumatului, alimentatiei, sau pot fi ereditare. Comprese cu ceai de albastrele- fac minuni, cartofi cruzi, castravete iar ca si creme anticearcan ar putea sa incerce aslavital sau gerovital

| Amrita a răspuns:

Poti incerca diferite creme de la Avon, gama Anew. Sunt foarte bune, dar unele sunt cam scumpe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema anti rid pentru ochi si anti cearcane de la Beauty Cycle ( www.amway.ro), costa 60 lei si ajunge 3 luni, e concentrata, eu o folosesc si sunt foarte multumita. Pot ajuta, sunt aici. Cu prietenie Corina