| anonim_4396 a întrebat:

Caut pe cineva care sa fie reprezentant AVON din Buzau, vreau sa comand ceva

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

REPREZENTANT VAND PRODUSE ORIFLAME

Oriflame vine luna de luna cu oferte tentante si produse noi. Daca doriti sa va bucurati de ele puteti comanda de la mine, trimitand e-mail pe ln_anamaria@yahoo.com9. Catalogul curent e pe site, catalogul urmator il puteti vedea aici http://ro.oriflame.com/products/catalogue-viewer-next.jhtml.

| GabrielaSandica a răspuns:

Mai bine iti iei singura produsele cu reducere si primesti si produse cosmetice gratuite dar ai si 2 saptamani ca sa achiti acele produse preferate.
Pentru detalii ma poti contacta la 0722845079/0765184578
Senior Coordonator si Ambasador Avon.

| fosnet a răspuns:

Comanda online direct la Avon.