| maria1232 a întrebat:

Vreau sa devin reprezentant avon sau oriflame. Care sunt avantajele si sezavantajele? Ce se intampla daca intr-o luna nu comand nimic?

4 răspunsuri:
| Stefxn a răspuns:

Eu zic sa-l suni pe responsabilul de-acolo sa-l intrebi.

| ButterflyM95 a răspuns:

Heey:*!
Mai vrei sa devii reprezentant Avon? Sau Ladys?
Nu este o responsabilitate, daca nu ai comenzi, nu comanzi si gata, sau daca vrei, poti renunta oricand.Ai mii de vantaje, iti explic eu.
Te astept cu un sms.Te pupiicc:*:*

| bogdy9494 a răspuns:

Avantajele sunt multe dar dezavantaje niciunul.Mi s-a intamplat si mie sa n-am comanda 2 luni dar nu-i nimic la oriflame doar dupa un an de inactivitate esti scoasa din sistem nu ca la avon dupa 3 luni. Daca vrei sa vi in echipa mea uite nr meu 0756554230 sau id bogdy_twilight_fan si iti explic tot acolo.

| dorottyagls a răspuns:

Nu sunt dezavantaje, sigur... La Avon ca sa ai ceva castig, trebuie sa comanzi de vreo 140 de ron, iar produsele de la oriflame sunt cu ceva mai scumpe. Da, este adevarat ca nu trebuie sa comanzi in fiecare una, dar gandeste-te bine prima daca ai de unde sa aduni comenzi (si nu doar un gel de dus si un rimel). Eu sunt reprezentata Avon si Lady's, de Avon deja imi pare rau. In fine, iti doresc bafta! happy