| Acidburn1 a întrebat:

Caut si eu o rutina de skin care pentru fata dupa machiaj. in mare parte ce as avea nevoie in afara de makeup removal. dupa filmari cand dau fondu de ten jos cu sapun imi ramane pielea extrem de uscata. Daca ma poate ajuta cineva cu o lista cu ce as avea nevoie dupa makeup removal. Mersi anticipat

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Sapunul este pentru maini, nu pentru fata. Dupa ce folosesti apa micelara sau ce folosesti tu, poti sa adaugi in rutina un gel de curatare si o crema hidratanta, ambele pentru tipul tau de ten.

| Strwberrs a răspuns:

Daca esti filmata, banuiesc ca nu esti oricine. Cauta pe yt tutoriale. E cel mai izi. Nu vine orice copil de 9 ani sa iti dea sfaturi.