| ralucsi a întrebat:

Caut un outlet pentru haine Zara/ Pull&Bear/ Bershka/ NewYorker/ Kenvelo/ H&M si altele. Stie cineva vre-un site? Multumesc. Fundita

4 răspunsuri:
| Rolleer a răspuns:

Buna, iata aici: http://modabutique.com/

| MultiBrands a răspuns:

Www.multibrands00.ucoz.com.Inca nu au afisate toate produsele. Succes!

| contentwriter a răspuns:

Www.outletprix.ro,au adus recent jachete din piele naturala, sper sa iti fie de folos raspunsul meu.

| thimeyaful a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, pe magheru la "Aza" sau cum mergi de la Universitate spre Cismigiu pe partea drepta sunt 2 magazine la care gasesti numai haine bsk, zara, h&m, top shop, primarck, etc. la preturi de 5 ori mai mici.Bafta!