| AnnaPunky a întrebat:

Ce ai face daca prietena ta este distrusa dupa ultima relatie?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

As incerca sa o inveselesc, iesi cu ea la un suc, un film, cumparaturi, barfiti...

| BiuL a răspuns:

In primul rand evita subiectul relatii, fostul ei, baietii is porci etc, vorbeste despre moda, scoala, seriale tv etc si incearca sa-ti tii timpul si mintea ocupata, mergeti la plimbare, shopping, film, suc etc

| PupicAndreea a răspuns:

Stai la ea intr-o seara sau ea la tine va puteti decora hainele, barfiti, vorbiti despre moda, va faceti unghiile, va uitati la un film(preferabil comedie)si asa o sa o faci sa uite.

| PouBlueGirl12 a răspuns:

As incerca sa o fac fericita! Vedem un film, o duc la inghetata sau altele si as incerca sa ii prezint pe un prieten de-al meu facand-o sa uite de celalat!