| Ion1234 a întrebat:

Buna am avut relatie sexuala cu prietena si a fost dupa ultima zi a ciclului care e sansa sa fie insarcinata acum o doare bura si e tare burta are ameteli?

Răspuns Câştigător
| clickclicksnap a răspuns:

Daca nu v.ati protejat sunt sanse sa fii ramas. Faptul cao doare burta si e tare, vezi sa nu fie costipata. Depinde si cand a.ti avut contactu sexual si cand a inceput ea sa aiba "simptomele". Din jnformatiile pe care le expui nu sunt destule date. Protejativa. Numai bine

| Ion1234 explică (pentru clickclicksnap):

Nu ne-am protejat si nu e constipatao doare de a doua zi de cind am avut contactul care a fost cu 1 saptaminba in urma

| Ion1234 explică (pentru Ion1234):

Scuza de greseli imi fac griji am 17 nu vreau sa fiu tata

| clickclicksnap a răspuns (pentru Ion1234):

O sarcina nu intervine cu durer din a doua zi... probabil o durea datorita altor aspecte, corpul fiecarei femei difera din punctul asta de vesere. Cumparati 2 teste de sarcina de la farmacie si verificati... numai bine

| Ion1234 explică (pentru clickclicksnap):

A fost la medic pinacind e sub semn de intrebare inca nu se stie rezultatul parca este parca nu mai trebuie oleaca timp

| clickclicksnap a răspuns (pentru Ion1234):

Atunci timpul va va raspunde... stiu ca e aiurea si stresanta asteptarea asta dar in secunda de fata nu aveti ce face. Tu va trebui sa.i fi alaturi in momentele astea... numai bine si capu sus

| Ion1234 explică (pentru clickclicksnap):

Mersi daca sincer sunt gata sa fiu tata desi nu vreau si un copil ma va face fericit

| clickclicksnap a răspuns (pentru Ion1234):

Inca nu te obisnui cu ideea. Habar nu ai ce inseamna sa fii parinte, no offens. Gata, potoleste.te, fi alaturi de ea pentru ca sunt sanse mari sa nu fie nimic. Peste o luna poate o sa radeti de situatia asta... numai bine

| RAY a răspuns (pentru Ion1234):

Exista pastile pentru ea, perzevative, exista ovule mai nou de ce va complicati atat de scump e?

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Adica ultima zi cand ea venit menstruatia? ca sa existe o sarcina trebuie sa existe un ovul, cum sa existe un ovul daca ea tocmai sa curat de el? la scoala nu ati invatat nimic despre chesti de astea, nu, nu a ramas e imposibil sa ramana daca ramane va vi ca fecioara maria

| Ion1234 explică (pentru RAY):

Da dar se spune ca perioada fertila e dupa ciclu si sunt sanse mai mari

| RAY a răspuns (pentru Ion1234):

Eu stiam ca e la mijlocul cicluliu

| Ion1234 explică (pentru RAY):

Pai informeaza-te!

| RAY a răspuns (pentru Ion1234):

Eu vb stiintific ca la mijlocul cicluilui femeia e vertila nu basme

| Ion1234 explică (pentru RAY):

Crede-ma ca la mine s-a intamplat, acum o doare burta dimineata are ameteli, maninca bine nu are nimic probleme cu sanatatea o doare burta de la nimic

| Ion1234 explică (pentru RAY):

Logic nu poate sa fie insarcinata in timpul ciclului pentru ca ea atunci elimina tot din organizm

| RAY a răspuns (pentru Ion1234):

Nu elimina tot din organism doar ovulul atat

Răspuns utilizator avertizat
| Salu134 a răspuns:

Sunt semne de o sarcina.

| Ion1234 explică:

Nu e troling ba chiar nu ti-ai dat seama serios prietena pare sa fie insarcinata la 17 putini oameni vor copii