| anonim_4396 a întrebat:

Ce alegeti dintre Avon,Oriflame, Lady's sau E.L.F? Spuneti si motivul.happy

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Aleg,,oriflame,,pentru am fost multumita de ceea ce mi-am comandat pana acum

| Coco2730 a răspuns:

Eu as spune ca ma rogi sa aleg intre spanzuratoare si decapitare. Acestea nu sunt produse de calitate, nu iti protejeaza tenul si frumusetea. Sunt mult mai scumpe decat alte produse de aceeasi calitate. Daca ai un anumit buget, achizitioneaza produsele inteligent si nu mai arunca banii pe profitul acestor firme. Eu, de exemplu, folosesc un fond de ten de la Clinique(in jur de 150 lei) si o pudra de fata mata de nici 10 lei. Trebuie sa stii pe ce merita sa dai banii. De asemenea, folosesc un ulei de masaj din canepa care valoreaza 20 lei 200 ml. Este foarte ieftin, avand in vedere ca nu o sa gasesti niciodata la oriflame, avon, lady's, e.l.f. un ulei 100% natural la acest pret. Am o masca din ulei de argan(doar la cele mai selecte institute de frumusete se va folosi acest ulei) pe care am dat doar 40 lei. Folosesc un ruj handmade la 12 lei, creat doar din pigmenti, ceara si ulei de ricin si care arata si foarte bine. Gandeste-te la bugetul tau si foloseste-l eficient, nu mai arunca banii aiurea.

| chocolate3755 a răspuns:

Eu aleg E.L.F. pentru ca pretul este foarte accesibil, calitatea produselor e foarte buna si diversitatea produselor la fel happy

| Zatharra a răspuns:

Avon.
Am fost mulţumită de produsele lor tot timpul.Peace!

| malina1111 a răspuns:

Avon! Pentru ca Avon are produse foarte bune fata de Lady's sau E. L. F produsele Avon sunt unele la reduceri si sunt si mai bune a incercat o gramada de produse de la firme si avon este cel mai bun fata de cele 2 firme! Parerea mea funda?

| alexandra932323 a răspuns:

Avon. are produsele mult mai bune, rujurile machiajurile chiar rezista in unele cazuri..si am incercat produse din toate cele 4 gamke insa doar de cele de la avon am fost multumita

| monica9595 a răspuns:

Avon si oriflame. Sunt la fel de bune cu exceptia parfumurilor. Nu persista mai mult de 2 ore cel putin in cazul meu, in rest sunt multumita happy

| anonimataanamaria a răspuns:

Avon calitate

| Rockkkx3 a răspuns:

TOATE, in afara de Ladys. nu e de buna calitate. mai zic si eu unele produse! Dar cel mai bine :
Avon - 98 %
Oriflame - 99 %
Elf - 100 %

| Rockkkx3 a răspuns:

Avon - Sunt niste produse extrem de bune.
Oriflame - Extrem extrem extrem de bune. am multe produse de acolo
Elf - am auzit ca sunt bune dar nu le-am incercat
Ladys- Proasta Calitate