| Elena700 a întrebat:

Ce alegeti dintre Avon si Oriflame? Care mai bun?

Funda!

Răspuns Câştigător
| sexymonster66 a răspuns:

AVON este cel mai bun, eu sunt reprezentant si sunt foarte multumita de produse, si Oriflame are produse destul de bune, dar mai bine alege AVON happy.
Te pup :*

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din cele doua nu aleg nimic

| Adry123456789 a răspuns:

Avon e mai bun.Eu nu mai imi iau de la Oriflame pentru ca mi-am luat un sampon de acolo si zici ca era lins parul tongue

| zurick a răspuns:

AVON,folosesc mai mult produse de la avon si sunt multumita de ele.

| Kasia a răspuns:

Produsele Oriflame sunt mai bune si putin mai scumpe... cele Avon mai ieftine si putin mai proaste.As alege Oriflame.

| Iubibilăă a răspuns:

Eu le recomand pe ambele.
Dar tu?

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Avon este mai bun decat Oriflame

| inconscient a răspuns:

Oriflame, pentru ca de cand m-am nascut matusa era reprezentant si de atunci si pana acum numai de acolo iau produs si sunt foarte multumta de ele. De catva timp si mama a devenit reprezentant.

| thewomaninwhite a răspuns:

Avon sunt si mai ieftine si mai eficiente

| B343 a răspuns:

Oriflame happy
Sunt reprezentanta din februarie si am deja un dulapior de produse luate doar din banii stransi din comenzi. Am primit deja cadou o crema si un ulei (miros bine si sunt si bune) si urmeaza sa primesc un parfum, o geanta si daca reusesc si luna urmatoare sa am comanda de peste 350 de lei, un uscator de par happy

| MeddyMaddy a răspuns:

De obicei eu folosesc mai mult produsele de la Avon, dar nici cele de la Oriflame nu-s de neglijat. De exemplu eu am un tus de ochi de la Oriflame foarte dragut si am incercat si de la Avon si mai mult imi place cel de la Oriflame. Depinde ce-ti doresti sa achizitionezi.big grin

| Elena700 explică:

Mie imi place mai mult AVON.

| Elena700 explică:

Ms toata lumea mai astept raspunsuri :*.

| SCG8 a răspuns:

Ambele eu crad ca sunt la fel de buna si fiecare are plusul sau de valoare...

| paulica960209 a răspuns:

Produsele Oriflame sunt mai de calitate in comparatie cu cele de la Avon dar sunt mai scumpe. Insa eu folosesc Ladys http://ladys.ro/promo/1/MRuzC5ZM

| badassssssssss a răspuns:

AVON pentru ca am luat un sampon de la oriflame si mi s-a facut parul bat l-am aruncat