| S3S3an a întrebat:

Ce alegeti Avon sau Oriflame?

Răspuns Câştigător
| szantoiulia a răspuns:

Pai amandoua pentru ca, avon are produse ieftine dar ff buna si orilame are produse mai scumpe dr de ff buna calitate

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Clar...oriflame

| OoBunnyoO a răspuns:

Avon

| PedoBarbie a răspuns:

Amândouă.

| LoveeMakeup9 a răspuns:

Avon.Produsele sunt accesibile si foarte bune.Recomand din propria experienta big grin

| Dumitru_Dumi_1996 a răspuns:

Oriflame, net superior happy

| ande06cata a răspuns:

Oriflame atat din punct de vedere al clientului cat si al reprezentantului. Ca si client ai posibilitatea de a alege produse de inalta calitate la un pret acesibil (nu e adevart mitul: mai scump la Oriflame sun aceleasi preturi), iar ca reprezentat beneficiezi de cele mai mari discount-uri comparativ cu alte firme de vanzare directa. Detalii: http://andreea06oriflame.wordpress.com/

| bibi101 a răspuns:

Avon

| ღDeeiuMeowMiauღ a răspuns:

Avon

| PurpleMonster a răspuns:

Oriflame

| YoNﻉLµTzA a răspuns:

Avon (sunt reprezentant)

| layers a răspuns:

Avon