| buubuu a întrebat:

Ce alegeti intre AVON/ORIFLAME? argumentatibig grin funda

5 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

AVON...in primul rand are produse mult mai ieftine.si unele sunt chiar folositoare.nu zic.si orflame e super dar mai mult imi place avon. dar tie?:*:*

| xMoonlight a răspuns:

Buna! AVON SI ORIFLAME sunt aproape identice.Nu au prea nimic care sa le deosebeasca dar mie imi place mai mult produsele de la oriflame deoarece sunt mai ieftine si mi se pare mai bune. O zi buna :* Pa pa

| pici6 a răspuns:

Hey, Eu am fost reprezentanta Oriflame, nu mi s-a parut o afacere prea buna sincer, au niste preturi bomba si nu la toate produsele as da nota 10. In schimb sunt si acum reprezentanta Avon si este foarte bine. Merita. Sunt multe cadouri motivationale, daca te inscrii primesti alte cadouri, disconturi-le sunt de la 20 % pana la 40 %. Eu zic ca merita. pup

| Rock4ever_4480 a răspuns:

Avon, eu sunt reprezentanta si se merita. Adica nu am nimic de pierdut, primesc cadouri, daca vreau un produs il primesc cu discount, imi fac prieteni noi, cunosc lumea. E o experienta frumoasa si nu cred ca cineva a avut de pierdut din asta. Eu zic ca merita, plus ca au mai multe oferte si la un pret de "criza". Salut

| alexandra4559 a răspuns:

Nici una nici alta... Cel putin la mine in oras(Baia-MAre) sunt magazine unde gasesc produsele de la Avon si Oriflame la jumatate pret.