| bagolyiris a întrebat:

Ce alimente ajuta la cresterea parului?

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Nu există un aliment minune. Pentru ca părul tău să crească mai repede trebuie să ai o alimentaţie sănătoasă. Adică...un anumit număr de grame de proteine,grăsimi,garbohidraţi,fibre(fructe,legume), 1, 5-2l apă.
Util ar fi şi un masaj de vreo 5-10 minute la nivelul scalpului în fiecare zi.
Succes!

5 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Morcovul

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Ba nu scuze.morcovul ajuta sa iti creasca ochii happy

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Deci mii de scuzeeee laughing is tantalau :pe nu iti creste ochii ci morcovul ajuta la vedere mai buna. scuze ca m-am bagat ca prostul :d

| bagolyiris explică (pentru GiveMeYourPussy):

Te rog sa citesti mai bine intr inainte sa rasp