| TudorFox a întrebat:

Ce ajuta cel mai mult la cresterea parului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Răbdarea - vorbim de o creștere de 1-1, 5 cm pe lună

| TudorFox explică (pentru sierra1):

Pai la mine nu mai creste asa

| sierra1 a răspuns:

Atunci:
1 răbdare sau
2 implant

alte "stimulente" gen loțiuni/frecții/creme sunt coca-cola

| sierra1 a răspuns:

Dacă tot postezi mesajul ăsta la greu, dă-ne și detalii!

| TudorFox explică (pentru sierra1):

Pai, m-am tuns la sfarsitul lui iulie si e tot scurt si acum parul, abia de a crescut ceva

| sierra1 a răspuns:

O lună și jumătate = cam 2 cm. De acord, e incă scurt!

| TudorFox explică (pentru sierra1):

Si deci, ce ar trebui sa iau ca sa imi creasca iar in fiecare luna 1-1, 5cm?

| sierra1 a răspuns:

- Dacă tot postezi mesajul ăsta la greu, dă-ne și detalii!

| sierra1 a răspuns:

Uită-te șase mesaje mai sus (am mai zis o dată)

| sierra1 a răspuns:

Nu incerc nimic fără informatii antrerioare. Așa fac toți deci spamul tău nu te ajută

| CleanHeart a răspuns:

Eu stiu de uleiul de ricin.

| Paula2018 a răspuns:

Tratamente cu keratina. Si regulat taierea varfurilor, pentru ca ajuta la regenerare.

| TudorFox explică:

Si ajuta toate la fel de mult?