| ClauA17 a întrebat:

Ce alte nuantatoare de par in afara de trendy colors mai stiti? trimiteti`mi niste site`uri cu ele sau poze de pe net. am mai vazut de la wella cu 40 de lei, mai ieftine nu sunt?

2 răspunsuri:
| GheorghiuIoana a răspuns:

Nu inteleg de ce nu vrei sa iti achizitionezi de la trendy colors. Au niste culori foarte pigmentate si o durata destul de mare. Daca vrei calitate inalta ai putea sa incerci ceva mai costisitor! Daca ai vazut, au aparut mai demult vopselele de par fara amoniac. Sunt foarte bune si au culori intense mai ales cele de la l'oreal. Eu asta ti-as putea recomanda.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| ClauA17 explică (pentru GheorghiuIoana):

Pai am folosit de la trendy colors dar numa cateva nuante au. nu vreau sa ma vopsesc de tot. nu stii cumva cum iese pe par rosu rave? multumesc