| 1Q a întrebat:

Ce aparat de ras electric imi recomandati care sa rada complet dar fara durere si fara zgarieturi si care sa scurteze barba pe mai multe nivele
FUNDA

2 răspunsuri:
| Negoi_Darius_1998 a răspuns:

Gillete ..format electric ..am neamuri care il folosesc si sunt foarte mandrii de el ...plus ca te tine ceva timp

| alecsx6 a răspuns:

Braun Seria 3 este cel mai bun aparat de ras pe care l-am avut pana acum. Iti ofera un barbierit confortabil si eficient. Poti sa citesti review aici http://www.aparatederas.com/......med-uscat/