| MirunaSunrise a întrebat:

Cum ar trebui să fie aparatul de ras barba pentru bărbați, eu aș vrea un dispozitiv care să nu radă în totalitate barba, ci doar sa o scurteze pentru că fratele meu vrea mereu să aibă puțină barbă, nu prea știu care e diferența între un aparat care rade tot si unul care tunde câte puțin, nici nu știu dacă există vreo diferență, nu mă pricep deloc. mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Andraandra_8595 a răspuns:

Hei. Si fratele meu are barba si o mentine cu un aparat de tuns barbalaughing ideea e ca, la aparatul lui poti seta cati centimetri sa tunda(de la 2 pana la 10) mi se pare super. E marca phillips daca nu ma insel si desi il are de vreo 2 ani inca e bun!

1 răspuns:
| aXy99 a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search

Vezi pieptenele aceala de dupa aparat? Ei bine, cu el iti poti seta lungimea la care sa fie lasata barba netaiata.