| Gabrieluț a întrebat:

Vreau sa achiziționez un aparat de ras foarte bun și vad ca sunt foarte multe modele...

Ma interesează sa radă foarte bine,ca și lama de ras,nu ma interesează sa tundă deoarece nu port barba, vreau sa rada cât mai jos cu putința...

Recomandați-mi va rog unul bun, din cele pe care le folosiți!

Maxim 400 lei

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mai multe firme fabrica mai multe modele de aparate de ras, dar nu oricare se potriveste oricui, oicarui tip de barba!
Pentru barba mea se potrivesc cel mai mult aparatele de ras cu cutite rotative, folosesc aparat cu 3 cutite si acumulator incorporat.
Fratele meu foloseste aparat cu vibratie si nu i se potriveste aparatul meu, la fel nici mie a lui.
Cumnatul meu are mai multe tipuri de aparate electrice, dar le foloseste rar, prefera sa se barbiereasca cu lama si spuma "standard".

Ca urmare, TU trebuie sa-ti alegi ce ti se potriveste.

| darrio2007 a răspuns:

Mach 3.