| AngelOnEarth a întrebat:

Ce ar trebui sa fac pentru a nu mi se mai electriza parul dupa ce il spal?

Răspuns Câştigător
| dollydee a răspuns:

Foloseste un balsam de par dupa samponare...si mi se pare ca se gasesc produse speciale pentru asa ceva, intreaba la magazinele de cosmetice.
A si sa nu folosesti pieptene sau perie din plastic pentru ca asta provoaca cel mai adesea electrizarea...cauta sa folosesti o perie din par natural, sau una de lemn.

1 răspuns:
| ruxi a răspuns:

Dupa ce te speli pe cap, dati-l cu spuma sau cu putina berebatting eyelashes--- e ff buna pentru ca unele produse pentru par sunt ff daunatoare mai ales acelea care au un miros placuthappy---
sper ca te-am ajutathappy