| teodoragfi a întrebat:

Am parul gras cat de des ar trebui sa ma spal?

8 răspunsuri:
| Shinen a răspuns:

Ar trebui sa te speli de 2-3 ori pe saptamana. Si parul meu se ingrasa repede si ma spal de 2 ori pe saptamana.

| Miruna_7873 a răspuns:

O data la 2 zile cred ca e Ok.

| Ralucarrie a răspuns:

De 2 ori pe saptamana.
cu cat te speli mai des cu atat mai gras parul tau va fihappy

| Kate21 a răspuns:

O data la doua zile

Răspuns utilizator avertizat
| Adelina_2192 a răspuns:

Cu cat te speli mai des cu atat se ingrasa mai repede!
Dupa spalarea cu un sampon normal, spala-te cu un galbenus de ou apoi limpezeste parul cu apa calda, nu fierbinte.Prelungeste intervalul intre doua spalari cat poti de mult.Vei vedea razultatul peste trei, patru saptamani dar trebuie sa fii consecventa.Succes!

| Elvis_Raduta_1992 a răspuns:

Cand te bazaie musca.cu benzina merge mai bine..si putin foc