| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac pentru a slabi doar in zona picioarelor?

6 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Cauta pe youtube sunt niste exercitii special pentru picioare. scrie 10 minutes legs. desi par simpla a doua zi s'ar putea sa faci febra musculara daca nu esti obisnuita cu activitatile de genul acesta. Succes.

| psiholoaga a răspuns:

Sport. Exercitii de tonifiere a coapselor.

| andreea_8479 a răspuns:

Http://74.125.77.132/......tp?/search

sper ca iti vor fi de ajutor...mult succes;)

| Encore a răspuns:

Alearga in fiecare zi.

| zeDruit a răspuns:

Sport: volei, handbal, fotbal pentru muschii folositi pentru mers si ciclism pentru celelalte grupe de muschi nefolosite la mers.

| sexygirl a răspuns:

Ei bine... dap sportul e cheia de baza! exercitiile acelea pentru picioare...insa,ai girja si la alimentatie...nu exagera prea mollt c dulciurile si macarurile grase...