| Happiness_8100 a întrebat:

Ce arome de parfum pentru fete va plac cel mai mult?

9 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

White musk

| Andreea_5313 a răspuns:

Far Away Dream, Rare Pearls, In Bloom.sunt nebuna dupa parfumurihappy

| Denisa85 a răspuns:

De trandafir, liliac, dar in special cele dulci sunt preferate de dame.

| BBAlyss a răspuns:

Parfumul meu preferat este cel de la ORIFLAME, Giordani Gold, dar este si White :X

| Gaby_8950 a răspuns:

Outspoken by fergie

| Gema a răspuns:

Eu prefer ceva fresh...gen flori de primavara, dar sa nu fie dulce.

| anonimeea a răspuns:

Mie imi place pur blanca de la avon si cascada de la lady`s :X

| VanillaBl a răspuns:

Escada magnetizelove struck singurul pe care il folosesc ca parfum, iar ca arome ador vanilia:X:X

| DenisaPopescu a răspuns:

Passion Dance de la Avon si ador giordani gold:X:X:X