| Mirela0876 a întrebat:

Ce arome de parfum de femeie le plac bărbaților?

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Fleurs du Paris

| alina2k18 a răspuns:

Vanilate, orientalewinking
Lancome - La vie est belle - nu dai gres cu elwinking

| Yurisa a răspuns (pentru alina2k18):

Este
prea
dulce
!

| Yurisa a răspuns:

Depinde de barbat, cred ca orice parfum care este dat intr-o cantitate rezonabila si nu e prea sufocant este bun.
De exemplu, mie imi place la nebunie ca dupa dus sa ma dau cu ulei de corp. Lasa un miros fin pe pielea care este catifelata si curata.

| 1Marinn1111 a răspuns:

Probabil o aromă nu foarte dulce sau înșelătoare si nici o tonă de parfum ca sa nu poata respira. Un parfum ok care nu e dulce si e plăcut la miros este today, tresel de la avon ( am dat asa un exemolu sa ti dai seama)

| Larisa189 a răspuns:

De obicei unul care să persiste dar nici să te sufoce și care să nu fie prea dulce